Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Zeytinburnu Perde – Zeytinburnu Perdeci

TÜM TÜRKİYE'YE PERDE Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş
Tül Perde
TÜL PERDE
Geleneksel görünümü ve kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen perde çeşididir. Yıkanması kolay, görüntüsü şık ve moderndir. Tül perdeler evin her odasında uygulanabilir. Web sitemizde yüzlerce tül modellerimize ulaşabilirsiniz.
Stor Perde
STOR PERDE
Stor perdeler sade, zarif, kullanışlı aynı zamanda ekonomik bir çözüm olarak son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Stor Perde basit olarak bir boru mekanizmasına perde kumaşının sarılması veya açılması prensibi ile çalışır.
Katlamalı Perde
KATLAMALI PERDE
Katlamalı perdeler her türlü kumaş ve tülden imal edilebilir. Kumaşları mekanizmadan rahatça ayrılabilir ve yıkanabilir. Evlerde en çok tercih edilen mekanizmalı perdelerden biridir. Katlamalı perdeler sıcaklık ve ışık denetiminde etkili bir çözümdür.
Zebra Perde
ZEBRA PERDE
Zebra Perde, sık dokunmuş kumaşlarla, tül kumaşların, şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesinden meydana gelen kumaşın, stor perde gibi yukarı aşağı hareketiyle, çalışan perde sistemidir. En uygun fiyatlı zebra perde modellerini sizlere ulaştırmaktayız.
Jaluzi Perde
JALUZİ PERDE
Kullanışlı, dayanıklı olması ve geniş renk seçenekleriyle iyi bir dekor sağlaması sebebiyle hem evlerde hem de ofis / işyerlerinde kullanılabilir. Motorlu ve uzaktan kumandalı olarakta üretilebilmektedir.
Dikey Perde
DİKEY PERDE
Dikey Perdeler işyerlerinde kullanılan büyük cepheler için bir çözüm perdesidir. Tam örtücüdür, kumaş ve pvc seçenekleri bulunur. Pvc dikey perdede renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir. Dikey perdeleri geniş cephelerde tavsiye ederiz.
Japon Perde
JAPON PERDE
Japon perde, sistem olarak kumaş panellerini bir mil üzerinde vagonlar sayesinde sağa, sola veya ortadan ikiye açılacak şekilde hareket ettiren bir mekanizmadır.
Screen Perde
SCREEN PERDE
Screen perdeler güneş kırıcı özelliği ile iş yerlerinde iç ve dış cephelerde de kullanılabilen teknik bir malzemedir. Güneşten en üst düzeyde koruma ve istifade sağlayan entegre perde sistemleridir.
Karartma Perde
KARARTMA STOR PERDE
Karartma stor perde olarak da adlandırılan blackout perdeler, sıfır ışık geçirgenliğine sahip özel kumaşlar kullanılırak üretilir.
Dijital Baskılı Perde
DİJİTAL BASKILI PERDE
Dijital baskılı perdeler vitrinlere reklam amaçlı yapılmakta ve aynı zamanda perde olarak kullanılmak üzere ihtiyaca cevap vermektedir.
Perde Aksesuarları
PERDE AKSESUARLARI
Perde Süsleri, Ambrans, Boncuk, Braçol, Bulyon, Kol Bağı, Renso, Saçak, Sarkıt, Savareskili Sarkıt…
Rustik Perde
RUSTİK PERDE
Rustik Perdelerde taşıyıcı borular (rustik) duvar veya tavana özel ayaklarıyla monte edilir. Kumaş perde ahşap veya metal halkalarla boru üzerinde hareket ettirilir.Kumaş perdeler isteğe göre farklı pilelerde dikilebilir.
Bebek Odası Perdeleri
BEBEK ODASI PERDELERİ
Pastel renklerde şifon tarzı tüllerden bebeğin cinsiyetine uygun renkler seçilir ve mobilyaya göre seçim yapılır. Bebeğin gündüz saati tam karanlıkta uyuması için karartma (blackout) güneşlik yapılır.
İp Perde
İP PERDE MODELLERİ
İp perdeler bulndukları ortama çok şık bir hava katar,değişik modellerle pencerelerinizi süsleyebilir,ip perdenin şıklığını yaşayabilirsiniz. Pencelerinizi değişik renklerle süslemek isterseniz ip perde sizin için doğru seçim olacaktır.
Mutfak Perdeleri
BONCUKLU STOR PERDE MODELLERİ
Boncuklu veya taşlı stor perdeler görünümleriyle çok şık bir duruş sergilerler. Taş ve boncuklar saten kurdelaya dizilmiş durumdadır ve perdenin etek kısmına tutturulur.
Mutfak Perdeleri
MUTFAK PERDELERİ
Mutfaklar en çok zaman harcadığınız yerlerdir, mutfaklar için katlamalı perde , stor ve leke tutmaz tül tavsiye ediyoruz. Mutfaklarınızda içinizi açan renkleri ve çok çeşitli desen çeşitlerimiz ile yeni ve modern perde modellerimizi keşfedin.
Tüm Dünyaya Perde Gönderiyoruz
DÜNYANIN HER YERİNE PERDE GÖNDERİYORUZ
Almanya, Fransa, Hollanda, Azerbaycan, Amerika ve daha birçok ülkeye UPS kargo aracılığı ile perde gönderiyoruz.
Yurtdışı kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Comments are closed.