Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Modası hiç geçmeyen gerçek bir klasik olan tül perde modelleri ise ister klasik ister modern ortamlarda çok farklı tasarımları ile her devrin en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle beyaz ve krem renkler her ortama, her renge, her tasarımda mobilyalara en mükemmel şekilde uyum sağlamaktadır. Bu renklerin sadeliği desenlerde oluşan değişik dantel tasarımlarla birleşince çok zarif görünümler elde edilebilmektedir. Organze, vual, tergal, ipek, keten, polyester gibi pek çok çeşitli ince kumaşlardan oluşturulan tasarımlar her dönemin en narin, en zarif seçenekleri arasında olacaktır.

Özellikle güpürlü modeller her dönemin en ağır görünümlü tasarımları olarak, sadeliğinin ardında şıklıkta kullanılan alanlarda oluşturacağı etkilerin başında gelmektedir. Tül perde modellerinde boyutun yere kadar olması görüntü zenginliği oluşturacağından kesilerek kullanılması pek önerilmemektedir. Görüntüsünde oluşacak klasik veya modern görüntü ayrıntıları kanatların ya da fonların seçimi ile ortaya çıkacaktır. Sade kullanılan tüllerin tamamlayıcı olarak mobilyalarınıza uygun tarzda kanatlarla sadelikten şıklığa hızlı bir geçiş yapabileceksiniz.

Düşük ısılarda, düşük devirlerde sıkma yaparak kaliteli deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanılarak çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanarak temizlenebilen tüller yıkama işleminin ardından hemen asılmalıdır. Bu şekilde temizlikte çok titizlenen hanımların içi rahat bir temizlik elde edilmiş olacaktır. Tasarımlarda kullanılan farklı farklı ayrıntılar ile kullanacağınız alana özgü modeller bulabileceğiniz tül perde grubunda simli, parlak aksesuarlar her zaman en şık modellerde tercih edilen ayrıntılar olmaktadır. Kullanılan figürler arasında çiçekler en zarif görüntülerin baş mimarları olsa da, geometrik şekillerde modern çizgilerin işlendiği tasarımlarda yer almaktadır. Çocuk odaları için çok daha farklı çocuklara özgü figürlerle odanın havasını değiştiren tüller işlevlerinin haricinde oluşturdukları dekoratif görünümlerle de her zaman en önemli aksesuarlarımız olacaktır.

Tül seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com

 

Etiketler: , ,

Comments are closed.