Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 38

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 38

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 38” için 3 Yorum

  1. murat diyor ki:

    BIZ,RUSYA’NIN EKATERINBURG KENTINDE FAALIYET GOSTEREN MOBILYA DEKARARYON FIRMASIYIZ.60 ADET PERDE IHTIYACIMIZ VAR,PENCERE GENISLIGI 450cm YUKSEKLIK 300cm.KODLARINI BELIRTTIGIM MODELLERI KOMPLE FIATLANDIRMANIZI RICA EDERIM.BU MODELLERE UYGUN YATAK ORTUSU VE KOMPLE CARSAF TAKIMI TEKLIF EDEBILIRSINIZ.4 YILDIZLI OTEL ICIN KULLANACAGIZ.SAYGILAR..

  2. ilker diyor ki:

    merhabalar. biz yurt disinda 10yil giydirme islemi yaptik yani dügün salonu restorant vb. komple sandalye masa perde isleri yaptik saglik sorunlarindan dolayi 2 yil isimizi durdurduk.alt yapimimizi hazirladik.genelde fransa ve hollanda dan alisveris yaptik.saten .organize tüller.fonluk kumaslar vb.göze hitap eden sik ürünler ürettik.bu konuda nasil yardimci olabilirsiniz.alis veris pesin olarak düsünelim.ve suanda ev için perdededüsünülmekte fiyat düsük gösterisi olan mallarla girmek istiyoruz.asil is giydirme ve tül perde vb.bu konuyla cevap bekliyorum iyi çalismalar.

  3. gülşah diyor ki:

    internette ki tul perde model 38 urununuzun fiyatini ögrenmek istiyorum