Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 37

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 37

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 37” için 3 Yorum

  1. birsen yagci diyor ki:

    slm sayfanizda verdi tul perdede model 37nci perdeyi begendim ve kenarlarida model 20 gibi olmasini ve ust yani farbe denilen yerde boncuklu olmasi perdenin tumu kirem ve asagi kismida acik kahve rengli yani boncuk takilacak uckismi hahve rengli olmasini istiyorum boncuklarin krem ve kahverengli olmasi.bana mail yolayin daha ayrintili yazacam ve olculeri verecem.

  2. aysel diyor ki:

    merhaba ben isvec te oturuyorum her ulkeden siparis aliyormusunuz? TüL PERDE MODEL 37 modelinin fiyatini ögrenebilirmiyim bi de kargo ucreti aliyormusunuz ?

  3. fatos diyor ki:

    genel olarak salon perde fiyatlarini ögrenmek istiyorum