Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 134

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 134

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 134” için 2 Yorum

  1. imran aytekin diyor ki:

    perde modellerinizi ineceledim.tul perde modelleri 100 ve 134 nolu perdelerin fiyatlarini ogrenmek istiyorum. istanbul icinde bir adrese gonderirseniz fiyati ne olur yurt disina gonderirseniz fiyat ne olur. pencere olcusu yukseklik:2.10cm en:2.70 cm simdiden tesekkurler.

  2. burhan diyor ki:

    MERHABA IYI GUNLER BEN 134,52,101,8 MODEL NUMARALARINA SAHIP URUNLERINIZIN FIYATLARI HAKKINDA BILGI ALMAK ISTIYORUM BU KONUDA BENI AYDINLATIRSANIZ COK SEVINIRIM ILGINIZE SIMDIDEN TESEKKUR EDER SAYGILARIMI SUNARIM IYI GUNLER