Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 129

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 129

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 129” için 3 Yorum

  1. mustafa diyor ki:

    Manisa da perde dikimi yapmaktayim.her türlü model üzerinde çalisma yapmak istiyorum.ürünlerinizi gördüm ve bunlar üzerinde çalisma yapmak istiyorum.eger mümkünse model kesimini gösteren bir katalog(veya çizim ve kalip örneklerinizden) rica edebilirmiyim.çalismalarinizda basarilar..

  2. ismail diyor ki:

    model 129 ve model 20 ye fiyat alabilirmiyiz kastamonu /tosya dayiz ölçülerimiz en 3 mt boy 2,5mt 2 adet perde

  3. serpil diyor ki:

    mrb ben evlenecegim ve perde ariyorum su modelleri begendim ve tek pencerelik ortalama bir fiyat istiyorum .modeller:129-117-85-86-87-92 bu perdelerin ortalama fiyatlari ne olur.