Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 119

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 119

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 119” için 3 Yorum

  1. Bahar Cam diyor ki:

    Sayin Maurer calisanlari, Benim tül perdeye ihtiyacim var camin ölcüsü 5,5 m sadece tül perde aralarinda beyaz iplikle motivler olabilir ipekten olmasini tercih ediyorum.Ben almanyada hikamet ediyorum, sizden ricam bana bi 5,5 metrelik fiyatini cikarmaniz.

  2. serhat diyor ki:

    yeni magza açmayi düsünüyoruz toptan tül ve perde alacagiz bize yardimci olurmusunuz alimlarimiz nakit olacaktir.fiyat listesini gönderirseniz seviniriz.tesekkürler.

  3. ahmet diyor ki:

    maurer perde 119 nolu ürünün tül perdesi 100 de 100 pile en 3.5 m boy 2.5 m 2 adet fiyati nedir ve taksitli satisiniz varmi varsa fiyatlandirmasi nasil olur ptt kargoyla gönderiminiz varmi siparis versek yurt içine kaç günde teslim olur altina düz beyaz saten perde 2 tane fiyati nedir