Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Tül Perde Modelleri – 106

TÜL PERDE MODELLERİMİZ Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş


Tül Perde Modelleri – 106

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ ;
Tel. : 0212 225 63 74    Gsm : 0532 712 66 83

İthal kumaşların giderek daha da yaygınlaşması ile son yıllarda tül perde çeşitlerinin sayısının hızla arttığını görüyoruz. İthal çeşitlerin yanı sıra yerli dokuma kumaşlarda hiç de küçümsenecek gibi değil. Fiyatları yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen kumaşlar; keten, organze ve doğal dokuda olan kumaşlardır. Küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tül perdeler ise daha çok rustik perde için öneriliyor. Aksesuarlarda ise; tül perde aksesuarları son yıllarda en az tül perdeler kadar önem taşımaya başladı. Aksesuarlar tüller kadar özenle seçildiğinde tamamlayıcı olmanın yanı sıra hoş bir görüntü oluşturuyor. Pamuklu iplikten yapılmış kalın kordon ve püsküllerden yararlanarak tül perdelerinizi iki yanda toplayabilirsiniz. Bundan başka; korniş başları da perdenizin havasını tamamen değiştirebiliyor. Piyasada korniş başları modelleri çok fazla olmamakla beraber otantik modellere fazlasıyla rastlanıyor.

Etiketler: , ,

“Tül Perde Modelleri – 106” için 2 Yorum

  1. canan özbek diyor ki:

    Merhabalar, Salon ve mutfak için perde diktirmek istiyorum. Salon da 2’ser kanatli 3 cam bulunmaktadir ölçüleri küçük sayilabilecek ebatlardadir.Sadece tül yeterli olur diye düsünüyorum. 3 caminda çerçevesiz iç ölçüleri : En 70 cm uzunluk 122 cm Stor perde için ortalama bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Bir de mutfak için ahsap perde düsünmekteyim balkon kapisi ve küçük cam mevcut.Camlarin iç ölçüleri : genislik : 74 uzunluk 96 cm Bunun için de fiyat verebilirseniz memnun olurum. Eger fiyatlarda anlasabilirsek hemen yaptirmak istiyorum.

  2. Utku diyor ki:

    Merhaba, evime tül perde mekanizmalari koymak için arastiriyorum. Stor ve katlamali tarz tercih ediyorum. Ancak 300cmlik bir camim var yere kadar. Orda kararsizim. 300cm – Yere kadar 160cm – Yere Kadar 80cm – Yere kadar* 80cm – Yere kadar 80cm – Normal cam (tek kanat) 80cm – Normal cam tek kanat. Hepsine çift rayli rustik taskam, raylara daha sonra istedigim tül perdeyi koymam mümkün olur mu? * olanda duvar yok sadece tavan var. Ona da rustik takilir mi? Burdaki cam yerden tam tavana kadar çünkü. *Yukaridaki ölçüler çerçeve ölçüleridir. 10’ar cm kenarlardan tasacak. Asagidakiler için teklif verebilir misiniz? (Montaj dahil) 1. Tüm ölçüler için içi metal disi ahsap giydirme rustik. 2. Tüm camlar için çift ray. 3. Normal camlar için stor perde 4. Normal camlar için katlamali tül. Kalem kalem fiyat verebilirseniz memnun olurum.