Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Mutfak Perdelerinde modern tasarımlar

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Perde çeşitleri arasında en renkli seçenekler mutfak perdeleri grubunda bulunmaktadır. Her beğeni için farklı tasarımlar bulmak mümkün olabilen grup içerisinde her zevk için en uygun seçenek bulunabilecektir. Bütün perde çeşitlerinde bulabileceğiniz tasarımların ortak noktası mutfağa özgü desenler içermeleridir. Tül perdelerin mutfak modellerinde minik, renkli meyveler bulunabileceği gibi çiçek desenleri ile de çok hoş tasarımlar elde edilmektedir. Günümüzün titiz ve vakti olmayan hanımlarının en çok tercihe ettiği modeller ise stor ve zebra perdeler olmaktadır. Hem leke tutmayan hem de neme karşı dayanıklı olan bu modeller mutfaklar için hazırlanmış özel desenlerle de mutfaklarınızda çiçek bahçesi varmış gibi bir alan oluşturabilirsiniz.

Hemen hemen her çeyizde bulunan dantellerle süslenmiş zarif modeller ise mutfağında klasik ama şık görünüm arayanlar için en ideal kullanımlar arasındadır. Mutfak perdeleri kategorisi altında stor grubunda seçilen sade renklerde sağlıklı kullanımları sayesinde mutfaklara modern çizgiler taşıyacaklardır. Mutfaklar için oluşturulacak tasarımlarda bol malzeme olabildiği için çeşitlerde o ölçüde geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Plise perde çeşitleri de mutfaklar için çok uygun seçeneklerdir. Gerektiğinde camınızın farklı bölümlerine kaydırılabilen bu modeller mutfağınızda en modern seçenekleriniz arasında olacaktır.

Sadece cam üzerine monte edilebilen perdelerde oldukça kullanışlı tasarımlar arasındadır. İkili stor perdelerde gayet kullanışlı olmalarının yanında tül ve güneşlikleri bir arada sunabilen özellikleri ile gündüz ve gece mutfağında yabancı gözleri istemeyenler için çok ideal kullanım oluşturmaktadırlar. Mutfak perdeleri modellerinde tül tasarımların yeri ise her zaman en özel seçenekler arasında olacaktır. Sadece pencere üzerine monte edilebilen kelebek şeklinde tüller ise mutfaklarında farklılık arayanlar için zarif tercihlerdendir. Kullanılan kanatlarla çok harika, çok neşeli görüntüler elde edilebilecektir. Tüllerin tamamlayıcıları bu aksesuarlar da mutfak temalı olacaktır.

mutfakperdesi6 mutfakperdesi10 mutfakperdesi9 mutfakperdesi8mutfakperdesi5 mutfakperdesi4 mutfakperdesi3 mutfakperdesi2 mutfakperdesi1

Etiketler: ,

Comments are closed.