Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Katlamalı perde modelleri ile salonlarınıza renk gelsin

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Perdeler günümüzde asıl amaçları dışında da çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedirler. İp perdeler dekorasyonda kullanılırken katlamalı perde modelleri de sağladıkları şıklıklarının yanında izolasyon görevi de görürler. Modern görünümleri ile de modern tarza döşenen evlerin en çok tercih edilen modelleri arasındadır. İple veya zincirle ayarlanabilen bu modeller farklı mekanik aksanlarda eklenerek kumanda ile de açılıp kapanabilmektedir. Boncuklu, astarlı, avrupa, bukle, kelebek, dilimli, çubuklu, büzgülü, motorlu, stor gibi pek çok çeşide sahiptir. Farklı alanlarda da kullanılabilen bu modeller her zaman çağdaş bir görünüm oluşturacaktır.

Kolay temizlenebilen katlamalı perde çeşitlerini satın alırken yıkabilir olup olmadığını muhakkak öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer cevap olumlu ise mekanizmanızda dikkatlice söktüğünüz perdeyi nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kirler bu şekilde temizlenemiyorsa uzman işletmelerden yardım almanız ürününüzün uzun yıllar kullanımı açısından önemlidir. Renk olarak bakıldığında ise canlı renkler kullanılsa da pastel tonlarda beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Çok rahat bir şekilde salonlarda, yatak odalarında hatta mutfaklarda bile kullanılabilen bu çeşitler işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır.

Avrupa modelleri camın bütününü kaplamayan farklı konumlandırıldığında dış manzaranın tamamen görülebildiği modellerdir. Boncuklu katmalı perde modelleri de oldukça ilgi gören krem ve tonlarının ağırlıkta olduğu uçlarında ise boncukların bulunduğu şık ortamların şık seçenekleri arasındadır. Kullanımı en yaygın olan ise çubuklu sade modeller olmaktadır. Kolay temizlenebilme özelliği ile titiz hanımların modern seçimleri olan perdelerin, bukle modelleri de zarif solanların ve yatak odalarının ideal kullanımları arasında olacaktır. Farklı tarz sahibi bireyler için ise kelebek modeller önerilen seçeneklerden olarak uç kısımları düz olarak değil de kelebek şeklinde açılmaktadır. Tasarımın kendisi çok alımlı olduğundan renklerde fazla desenlere yer verilmemektedir.

Katlamalı perde nedir? Çeşitleri nelerdir?

www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.comwww.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.comwww.perdecity.com

Etiketler: , ,

Comments are closed.