Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Jaluzi Perde Çeşitleri

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Ev dekorasyonunda çağımızda sunulan çok farklı seçeneklerle daha kullanışlı, daha şık ortamlar oluşturulabilmektedir. Özellikle bazı eşyalar tek başlarına bulunduğu mekâna çok farklı hava katabilirler. Perdeler de tek başına bu grubun en bol seçeneklerine sahip üyesi olmaktadır. özellikle son dönemlerin en gözdelerinden olan jaluzi perde çeşitleri bulunduğu mekana şıklık vermenin haricinde çok iyi ışık ayarlaması da yaptıkları için iş yerlerinin haricinde evlerin solanlarında da çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Alüminyum hammaddesi olsa da farklı renk seçenekleri ile göz alıcı modellerin bulunduğu bu çeşitler, tavan mesafesi sınırlı olan kullanım alanları içinde ideal kullanım sağlamaktadır

Özellikle salon, mutfak ve çalışma ofislerinde kullanışlı olan jaluzi perde renk ve kalınlık olarak her zevke ve her kullanım alanına göre en uygun seçenekleri barındırmaktadır. Tek başına tül, perde görevi gören bu çeşitler solanlarınızda kullanacaksanız, beyazın güven rengi olabileceği gibi kırmızının yüksek enerjisi, turuncunun mizah gücünden de yararlanarak tasarımlarınızda farklılık oluşturabilirsiniz. Ahşap modellerinde son zamanlarda çok fazla tercih edilmesi oluşturdukları otantik görünümle ilgilidir.

Sadece nemli bir bezle silinerek temizlenen jaluzi perde çeşitleri kolay temizlenebilmesi ile de hanımların yeni gözdesi olmuştur. Dar mekânlarda ideal kullanım sağlayan bu çeşitler aynı zamanda geniş alanlarda daha fazla kullanım alanı bıraktıklarından da her ortam için çok ferah bir kullanım sağlamaktadırlar. Kullanacağınız mekânın şekline ve eşyalarınıza göre de bulabileceğiniz gayet uyumlu renk seçenekleri ile evinizin dekorasyonunda maksimum uyum yakalayabilmenize de olanak sağlayacaktır. Işık girmesini istemediğiniz sabitlenme özelliği ile de hareket etmesini engelleyebildiğiniz perdeleriniz tek hareketinizle de istediğiniz ışık seviyesinde açılma sağlayacaktır. En önemli tercih sebebi olan ışığın istenilen seviyede bulunulan mekâna verilmesini sağlama özelliği sayesinde de ferah mekânların ferah tercihleri arasındadır.

Ahşap ve aluminyum jaluzi perde modelleri

www.perdecity.comwww.perdecity.com www.perdecity.comwww.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com

Etiketler: ,

Comments are closed.