Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

İp Perde Modelleri

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Modern yaşam kullanılan tüm ürünlerde farklı tasarımlarla kendi göstermektedir. Günümüz insanı her alanda farklılıklar oluşturarak oluşturdukları kendilerine özgü tarzlarını ev dekorasyonunda da oldukça fazla hissettirmektedirler. Özellikle estetik açıdan çok hoş görümlere sahip farklı bir çeşit olan ip perde modelleri son dönemlerde çok fazla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dekoratif perde çeşidi olan bu modeller düz duvar görünümü ile farklı tasarımlarında oluşan şekiller ile pencerenizin olduğu alanda duvarda asılı bir topla varmış hissi uyandıracaktır. Bu açıdan da çok farklı tarzlar için en bol seçeneklerin sunulduğu alanlardan biri olmaktadır.

Kullanılan sınırsız ip çeşitlerinde olan pullu, bocuklu, balon, sicimli, fosforlu, deri, düz, simli gibi seçeneklerle çok şık tasarımlar üretilmektedir. Salonların şıklıklarını tamamlayan ip perde modelleri aynı zamanda çocuk odalarında da çok hoş tasarımlara imza atmaktadır. Düz modellerde bile çok şık görünümler elde edebileceğiniz perde çeşidinde perdelerin üzerlerinde bulunan şekiller sayesinde de çok farklı alanlar da çok tarz görünümler elde edilebilecektir. Perde kıskaçları ile kanat şeklinde ayırabileceğiniz kolları ile de harika fon görüntüleri oluşturabilir. Geometrik desenler, kalpler, güneşler hatta çocuk modellerinde çok farklı çizgi karakterler parlak, simli iplere eklenerek çok hoş kombinasyonlar elde edilebilmektedir.

Sakallı ipler ise çok daha otantik görüntüler elde ettiğinden küçük ayrıntılarla perde olarak kullandığınız ip perde modellerini aynı zamanda dekoratif aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. İp perde modellerinde koyu renkli tasarımların tercih edilmesinde seçilen modellerin daha belirgin görülmesini sağlayacaktır. Bu alanda dikkat edilmesi gereken ise kaliteli tercihler yapılmasıdır. Çünkü bu model kısa sürede çok beğenilerek yaygınlaşmaya başladığı için daha ucuza mal edip dayanıksız üretimlerle modeller satışa sunulabilir. Seçtiğiniz perdenin uzun yıllar evinizde şıklık oluşturabilmesi için kaliteli güvendiğiniz markaları tercih etmeniz çok önemli olacaktır.

İP PERDE İLE FARKLI MEKÂNLARA SAHİP OLMANIZ ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com

Etiketler: , ,

Comments are closed.