Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Dikey Perdeler ile farklı mekanlar

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Yaşadığımız her yer belli standartlarda olmayabilir. Bu açıdan bir uzmandan yardım alarak yapacağımız dekorasyonlarla el farklı alanlarda en verimli kullanım alanları oluşturabilme şansımız olabilecektir. Özellikle gelişen teknoloji farklı imkânlar oluşturarak farklı ihtiyaçlarımız için en doğru seçenekleri bize sunmaktadır. Perde çeşitleri güneş ışığından yararlanmaya ya da gölgelendirmeye yarayan evimizin dıştan da içten de en önemli aksesuarlarıdır. Çok dar veya çok geniş alanlarda farklı çeşitlerle ortamda çok ferah bir görüntü sağlayabilir. Özellikle büyük camlar klasik tarz tül, güneşlik ve perde üçlüleri için oldukça maliyetli alanlardır. Bu açıdan dikey perde çeşitleri bu sorunlar için çözüm odaklı bir seçenek olacaktır.

Mekanik işleyişi ile özellikle ofislerinde oluşturduğu resmi hava, kumaş seçenekleri sayesinde evlerde modern tasarımlara dönüşmektedir. Pvc çeşitleri iş yerleri için adeta biçilmiş kaftan olup çok pratik kullanımı ve kolay temizliği ile de ideal ürünler arasındadır. Çok fazla ayrıntı içermeyen dikey perde çeşitleri farklı boyutlarda bant seçenekleri ve belli başlı renkleri ile aradığınız mekânlar için en uygun modeli muhakkak bulabileceksiniz. Tavan arası gibi eğimli pencerelerde özel ölçüler alınarak uygulanabilene modeller ile güneş çok kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz. Kumaş seçenekleri ile seçebileceğiniz farklı modellerde evinizin geniş solanlarında güneş ışığının maksimum seviyede kontrol altında tutabileceksiniz.

Tamamen sağa ya da sola tek hareketle açılıp kapanabilen dikey perde modelleri otellerde de screen çeşidi ile daha geniş bantlarla çok daha işlevsel hale gelmektedirler. İnce file üzerine işlenmiş cam elyafı üzerine pvc kaplama yapısı ile binalarda ısı yalıtımı görevi de üstlenmektedir. İş yerlerinde de tercih edilen bu perdeler bilgisayar ekranlarına yansıma yapmadıklarında dolayı her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadırlar. Kolay yıkanabilen ve düzenli temizlikle uzun yıllar aynı ilk günkü hali ile kullanılabilme olanağı da bulunmaktadır.

Dikey Perde Modelleri

dikeyperdeler8 dikeyperdeler7 dikeyperdeler6dikeyperdeler5 dikeyperdeler4 dikeyperdeler3 dikeyperdeler2dikeyperdeler1

Etiketler: , ,

Comments are closed.