Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Dikey Perde Modelleri

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Evinizin, ofisinizin dekorunda perdeler ortamın aydınlatması açısından çok önemlidir. Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz model ve renklerle iyi ışık alamayan dar mekânlarda bile çok ferah ortamlar oluşturulabilecektir. Güneş ışığından en verimli şekilde faydalanmayı sağlayan modellerden biri de dikey perde modelleridir. Geniş ve yüksek çaplı pencereler için ideal kullanım sağlayan bu çeşitler dikey toplama yaptıkları için ışığı en iyi şekilde bulunulan ortama yansıtırlar. Eğimli alanlarda da çok verimli kullanımları çok farklı alanlarda kullanılabilen bu modeller ip ve zincir kontrollerinden oluşmaktadırlar. Çevirme ipi bantları sağa sola, zincir ise kendi etrafında döndürerek bu modellerin çalışma mekanizmasını oluşturur.

Daha çok ofislerde kullanılan dikey perde modelleri kumaş çeşitleri ile evlerinizde de güneş ışığından çok fazla verim almanıza yardımcı olabilecektir. Ofislerde kullanılabilecek en ideal tarzlar olan bu çeşitler şık ofislerin en kullanışlı seçenekleri arasında olmaktadır. Tarzını klasik modellerden farklı oluşturmak isteyenler için güzel ve kullanışlı bir seçim olan bu modellerde renk seçeneklerinde aradığınızı bulabileceğiniz ürünler mevcuttur. Bulundukları mekâna kattıkları modern çizgiler sayesinde farklı bir estetik anlayışı ile mekânlarda aradığınız şıklığı elde edebileceksiniz.

Kumaş seçenekleri arasında siyah, beyaz, sarı, turuncu ve bordo gibi renklerin yanında ahşap renkleri de bulunan alanda modern çizgilerler klasik şıklık oluşturacaktır. Dikey perde modellerinde sade renkler sade tasarımlar oluştursa da pvc modellerde desenli ürünlerde bulmak mümkün olabilmektedir. Çok geniş pencereler için en ideal ürünler olan bu modeller evinizin salonunda rahatlıkla kullanabileceksiniz. Dar alanlarda pek fazla verim sağlamasa da evinizin çatı katlarında eğimli pencerelerinizde de çok rahatlıklı kullanabileceksiniz. Düz, çizgili, perfore, dikey hatta çok özel tasarımlarla kullanıcılarının beğenilerine sunulan çeşitler arasında aradığınız renkte modeli muhakkak bulabileceksiniz.

Dikey Perdeler ile farklı mekanlar

www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.comwww.perdecity.com www.perdecity.com dikey_perde _modeli_5www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.comwww.perdecity.com

Etiketler: , ,

Comments are closed.