Adresinizde ölçü alıp keşif yapıyoruz. TAMAMEN ÜCRETSİZ! 0212 225 63 74

Ahşap ve aluminyum jaluzi perde modelleri

Genel Yorum Yap
FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Ev döşemelerinin en özel ayrıntılar her zaman perdeler olmaktadır. Şıklığın ve farklılığın en önemli yapı taşları olan perdeler farklı ortamlarda farklı tasarımlar kullanılarak her ortamın kendine özgün havasının oluşturulmasında yardımcı olunabilecektir. Evinizin dekorasyonunda en titiz davranılan bölümü her zaman salon tasarımları olmaktadır. Zevkinize göre döşediğiniz solanlarınızın dekorasyonunun tamamlanabilmesi açısından uygun perde seçimi çok önemlidir. Jaluzi perde modelleri solanlarında modern çizgiler isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Klasik modellerin aksine bantlarının hareket kabiliyetleri ile en keyifli sohbetlerinizin geçtiği mekânlarda ışık ayarlaması yapabileceksiniz.

En ideal ışık seviyesini yakaladığınız sabitleyebilir, farklı bir ışık seviyesini tek hareketle ayarlayabilirsiniz. Ahşap modeller solanlarda çok tarz görümler oluştururken bombeli formaları kullanıldığı alanda tam bir örtücülük oluşturacaktır. Jaluzi perde modelleri farklı renk seçimleri ile oluşturulduğundan günümüzün temizliği en kolay ürünleri olan bu çeşitler hanımların da yeni yeni keşfetmeye başladığı farklı bir tarz olmaktadır. Duvardan duvara kaplayan klasik modeller de kapladığı alanı bloke ederek farklı tasarımlar için yer bırakmamaktadır. Sadece pencere boyutunu kaplayan jaluziler dekorasyonda çok daha fazla alan kazandırmış olacaktır.

Düzenli temizliği yapıldığında çok uzun yıllar ilk günkü halini muhafaza edebilen jaluzi perde modeller mutfaklarda da çok ideal kullanım sağlamaktadırlar. Ama şüphesiz farklı canlı renkleri ile en şık ve iç açıcı ofislerin en vazgeçilmez ürünleri olmaktadır. Ofislerde klasik modellerin kullanımı için nazik kullanım alanları olmadığından jaluziler hem kolay temizlenebilme özelliği hem de kullanışlı hali ile ofislerde tek hareketle güneş ışığından istenilen seviyelerde faydalanılmasını sağlayacaktır. Genelde gri ofislerin hâkim rengi olsa da tüm günün bu alanlarda geçtiği düşünülürse mor, mavi, yeşil gibi renklerinde ofislere renk ve canlılık katacağı muhtemeldir.

http://www.perdecity.com

www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com www.perdecity.com

Etiketler: , , ,

Comments are closed.